Szkolny Dzień Talentów 2014

Jak co roku, wraz z wiosną, zakwita w naszej szkole Dzień Talentów!

To już tradycja, kiedy uczniowie 21 marca mają okazję zaprezentować swoje umiejętności artystyczne.

W gimnazjum, każda klasa miała swoich przedstawicieli. Mogliśmy podziwiać ich uzdolnienia m.in.na polu muzycznym, wokalnym i tanecznym.

Nad poprawnym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: p.dyr.Kornelia Lach, p. Jan. Lach i p. Marcin Obrusnik.

Jako pierwsi, zaprezentowali się uczniowie klas pierwszych. I tak, Natalia Bubon z kl. Ia zaśpiewała piosenkę pt. ”Skrzydlate ręce”, a jej kolega z klasy Dawid Paluszek wykonał piosenkę pt. „Tańcz, tańcz, tańcz”.
.
Dominika Musioł z kl.Ib i Zuzia Ciepły z kl.IIa, czarowały publiczność wybranymi przez siebie utworami muzycznymi, zagranymi na keyboardzie. Uczennice: Karolina Znańska (kl.Ib) i Martina Kubiczek (kl.VI) ciekawie zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Następnie, uczniowie klas trzecich: Marta Szczotok z kl. IIIb pięknie zaśpiewała piosenkę pt. „Almost Lover” ,a Dawid Kretek z kl.IIIa „Kiedy byłem małym chłopcem”.Oba występy zasługują na słowa uznania!

Nie zabrakło również akcentu aktorskiego, w którym swoje umiejętności zabawnie nakreśliły Agnieszka Jureczka i Klaudia Ehr (z kl.IIIa), parafrazując fragmenty sztuki pt. „Romeo i Julia”.

Ciekawie zaprezentowała swoje manualne zdolności Julia Kisiel (kl.IIIb), która przy pomocy swoich koleżanek, przygotowała na ich głowach wymyślne fryzury.

Agata Śliż z kolei, zaprosiła nas do świata sztuki. Na sztalugach, umieściła swoje własnoręcznie wykonane prace plastyczne, a chłopcy z kl. IIb Mateusz Jędrasek i Adrian Kostka na przygotowanej projekcji multimedialnej przenieśli nas na boisko piłki nożnej, gdzie efektownie- niczym Ronaldo-strzelali bramki!

Uroczystość prowadzili uczniowie: Marta Szczotok z kl.IIIb, Agnieszka Jureczka z kl.IIIa i Szymon Sopel z kl.IIIb.

Wszystkim Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podziękowania za przygotowanie tej imprezy należą się przedstawicielom samorządu gimnazjalnego, którego opiekunem jest pani Agnieszka Nowak.

Do zobaczenia za rok!

Skip to content