PUCHAR TYMBARKU 2024

W dniu 18 kwietnia na boisku w Studziennej odbył się Turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarku. Brały w nim udział drużyny SP Krzanowice.
W kategorii U 10 wystartowało 14 zespołów. Drużyna SP Krzanowice po bardzo emocjonujących meczach grupowych oraz półfinale wywalczyła awans do finału. W finale w regulaminowym czasie gry wynik był 2 : 2, a o awansie do finału wojewódzkiego decydowały rzuty karne. Drużyna z SP Nędza wykonała je bardziej precyzyjnie i nasza reprezentacja w składzie: Fabian Babilas, Igor Burek, Kacper Besz, Emilia Ternka, Marcin Swędrowski, Samuel Sniechota, Szymon Marcinowicz, Kinga Zgrzendek, Kamil Herman i Miłosz Kretek ostatecznie zajęła II miejsce.
W kategorii U 12 zawodnicy w składzie: Łukasz Kretek, Aleksander Glasman, Alan Abrahamczyk, Tobiasz Hanslik, Wojciech Kocjan, Kamil Kerner, Adam Hmielorz i Oliwier Chodorowski, grając w mocnej grupie, niestety nie awansowali dalej, przegrywając jedynie z późniejszym zdobywcą II miejsca SP Pietrowice Wielkie.
W dniu 19 kwietnia na sali w Pietrowicach Wielkich rywalizowali chłopcy U 8, a naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Grzegorz Reisky, Dominik Chmielewski, Dominik Ternka, Tobiasz Koczy, Filip Malura, Wojciech Szafarczyk, Bartosz Kunik oraz Tymoteusz Mróz. W stawce 6 szkolnych drużyn, po ciekawych meczach na koniec rywalizacji zostaliśmy sklasyfikowani na III miejscu.
Drużyny prowadził Zbigniew Szymański.
Gratulujemy udziału i sukcesu.
Tekst: Z. Sz.
Skip to content