Pożegnanie uczniów klas ósmych

26 czerwca 2020r. zgodnie z wytycznymi GIS miało miejsce uroczyste pożegnanie uczniów klas VIII – tegorocznych absolwentów Szkoły Podstawowej w Krzanowicach. O godz. 9.00, gdy wszyscy zebrali się na hali sportowej, głos zabrała Pani dr Kornelia Lach. Pani dyrektor   w swoim przemówieniu ciepłe słowa skierowała  do uczniów, a następnie udzieliła głosu młodzieży oraz wychowawcom p. J. Dudzie i p. U. Słoce w zastępstwie za p. B. Kreis, Wychowawcy wygłosili mowy do swoich wychowanków, w których podzielili się swoimi spostrzeżeniami i refleksjami odnośnie ich rozwoju, i sukcesów. Nauczyciele podziękowali też rodzicom za ich wsparcie i wyrozumiałość oraz pracą społeczną na rzecz klasy i szkoły.

Po wystąpieniu każdy z wychowawców  zaprosił na scenę swoich uczniów, którzy podchodząc indywidualnie odbierali świadectwa, birety oraz podziękowania i listy gratulacyjne dla rodziców. Następnie przedstawili swoje prezentacje multimedialne, w których  każda klasa       w inny sposób ukazała swoje marzenia i wspomnienia z pobytu w szkole.

Na zakończenie przedstawiciele III A i B wręczyli swoje tabla dyrektorowi, z nadzieją, że zostaną dołączone do galerii wszystkich absolwentów szkoły w Krzanowicach.

Uroczystość zakończyła się mszą św. w Kościele pw. św. Wacława.

 

 

Skip to content