Niech żyje bal! – niezapomniany komers ósmoklasistów z Krzanowic

19 czerwca br. rodzice tegorocznych absolwentów Szkoły Podstawowej w Krzanowicach zorganizowali dla swoich dzieci komers.

O godzinie 17:00 uczniowie i zaproszeni nauczyciele zgromadzili się przy Restauracji ,,Perła”, by tanecznym krokiem wejść do sali, w której miała odbywać się zabawa. Po smacznym obiedzie zaplanowano pamiątkowe sesje zdjęciowe. Impreza trwała do późnego wieczora. Parkiet niemalże do końca był wypełniony znakomicie bawiącymi się uczestnikami.

Jak sami uczniowie oceniają zabawę? Poniżej ich opinie:

  • ,,Był to wieczór pełen niezapomnianych wrażeń. Bawiliśmy się świetnie! Chcemy podziękować naszym nauczycielom za ich obecność i wspólną zabawę” (Paulina, Amelia, Lena, Alex, Dawid z kl. 8 a).
  • ,,Komers oceniamy bardzo pozytywnie. Wspólnie tworzyliśmy wspaniałą atmosferę i świetnie bawiliśmy się. Z didżejem Królikiem zabawa nie miała końca. Są to dla nas niezapomniane chwile” (Samuel, Bartek, Maksymilian, Krzysztof, Dawid R. z kl. 8 b).
  • ,,Na komersie było wiele radości i zabawy. Dla wielu z nas była to pierwsza tego typu zabawa. W sali została przygotowana specjalna ścianka, przy której można było wykonywać sobie pamiątkowe zdjęcia. Zabawa przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Chcielibyśmy to jeszcze kiedyś powtórzyć” (Artur, Piotr, Natalia, Wiktoria, Julia R. z kl. 8 a).
  • ,,Imprezę zapamiętamy na długo! Był to niesamowity wieczór. Działo się wiele, jedzenie było smaczne, a muzyka – na medal. Robiliśmy dużo zdjęć, bo przecież musimy mieć klasowe pamiątki, a to ostania wspólna impreza z naszą klasą. Wszyscy świetnie się bawiliśmy” (Sebastian, Dawid M., Łukasz, Filip z kl. 8 b).
  • ,,Gwiazdą wieczoru był nasz ks. Michał, odkąd się pojawił, atmosfera od razu się rozluźniła. Zatańczyliśmy belgijkę, a potem w kółkach i w parach. Był nawet pociąg, który prowadziła Martina – przewodnicząca szkoły. Wszyscy będziemy pamiętać ten bal przez długie lata” (Dominika, Marcela, Martina, Kaja z kl. 8 a).

Materiał zebrały:

Julia Cuber, Sara Konieczna, Daria Żurek

(pod opieką Marceli Szymańskiej)

Skip to content