Kiermasz Świąteczny 7.12.2015 r.

Kiermasz świąteczny w Zespole Szkół w Krzanowicach

W niedzielę, 7 grudnia w Zespole Szkół w Krzanowicach odbył się świąteczny kiermasz zorganizowany przez Radę Rodziców, nauczycieli i pracowników tej placówki.

Każdy, kto przybył, mógł liczyć na wiele niespodzianek i tych smakowych, jak i nastrojowych.

Na szacownych gości czekały urozmaicone stoiska z niepowtarzalnymi ozdobami świątecznymi. Ogromny ich wybór, niejednemu klientowi przysparzał sporo kłopotów, bo tak jak zwykle, kusiły pomysłowością, kolorystyką i zastosowaniem. W kawiarence był przygotowany poczęstunek, a także możliwość zakupu wielu potraw świątecznych jak: pierogi, barszcz, krokiety, bigos. Nie zabrakło również przepysznych, domowych ciasteczek i oczywiście śląskiego kołacza. Wszystkie te smakołyki zostały przygotowane z ogromnym zapałem i domieszką serca przez rodziców, którzy jak co roku wspierają swoim zaangażowaniem naszą placówkę.

W trakcie trwania kiermaszu, o godz. 14.00 rozpoczęła się część artystyczna, którą poprowadziła p.A. Kawulok. Dzieci – i te najmłodsze, jak i te starsze wprowadziły wszystkich obecnych w nastrój świątecznej, niepowtarzalnej chwili… Były kolędy, tańce, piosenki w języku angielskim i niemieckim, scenki związane ze świętami i ogromna radość, która malowała się na twarzach zarówno występującym jak i oglądającym. Każdy z uczestników chciał wypaść jak najlepiej, bo przecież ich umiejętności podziwiali rodzice, dziadkowie, najbliżsi. Nagrodą za ich odwagę były gromkie brawa, duma i łzy szczęścia…

Ta świetnie przygotowana i zorganizowana impreza doszła do skutku dzięki ogromnemu wsparciu rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz sponsorów.

Dziękujemy i Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt!

Skip to content