Andrzejki w Szkole Podstawowej 26.11.2015 r.

Dyskoteka andrzejkowa z gośćmi z Chuchelnej

26 listopada 2014 r. odbyły się w Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Krzanowicach „Andrzejki” zorganizowane przez Samorząd Uczniowski klas IV-VI.

Od godziny 13.00 na „Andrzejkach” bawili się uczniowie klas I-III. Mogli korzystać z atrakcyjnych stoisk z wróżbami oraz zakupić pomysłowe medaliki przygotowane przez uczniów starszych klas. Razem ze swoimi wychowawcami świętowali do godziny 15.00 .

O godzinie 16.00 nadszedł czas na starszą młodzież, czyli uczniów klas IV-VI. Na samym początku przywitali gości z zaprzyjaźnionej Zakladni Skoly z Chuchelnej. Na zaproszenie odpowiedziało 15 uczniów oraz 3 opiekunów. Podczas imprezy odbyły się spotkania w klasach z wychowawcami. Każda klasa miała za zadanie według własnego pomysłu przyozdobić swoją salę na tą okazję. Efekty oceniło Jury składające się z nauczycieli z Chuchelnej oraz dwóch pedagogów z naszej szkoły. „Konkurs na najlepiej przystrojoną klasę” wygrała klasa V, natomiast klasa IV zdobyła II miejsce, a klasa VI – trzecie. Poza tym uczniowie bawili się wyśmienicie podczas dyskoteki i mogli korzystać z usług pomysłowych i barwnych stoisk z wróżbami. Zabawa zakończyła się o godzinie 19.00 pełnym sukcesem dla organizatorów i ogromnym zadowoleniem uczestników.

Skip to content