Ach, co to był za bal!

Jak co roku nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w balu karnawałowym. Poniedziałek 18 stycznia już od rana był dniem pełnym emocji i wrażeń. Dzieci nie mogły się doczekać godziny rozpoczęcia balu. Z niecierpliwością odliczały czas do założenia swoich starannie przygotowanych kostiumów. Po przerwie obiadowej zaczęło się „wielkie przebieranie” i malowanie. Na korytarzu pojawiły się postaci z bajek i filmów. Zrobiło się radośnie i kolorowo. Dzieci bawiły się w rytmie utworów, które znają i lubią – „Kaczuszki, „Jedzie pociąg z daleka”, „Pszczółka Maja” itd. Zadowolone miny nie opuszczały uczniów aż do końca zabawy, który to przywitali nieco rozczarowani, że tak przyjemne popołudnie tak szybko minęło.

Tradycją naszego balu stało się wybieranie Królowej i Króla balu. Jest to dla jury nie lada wyzwanie, gdyż jak co roku dzieci i ich rodzice wykazują się kreatywnością, pomysłowością i wielkim zaangażowaniem w wybór i przygotowanie przebrania. W tym roku za ciekawe i oryginalne stroje zostali wyróżnieni następujący uczniowie: Lena Chmielewska, Szymon Klimaszka, Mateusz Gasilewski, Magdalena Schabek, Krzysztof Bilicz,  Artur Śliwka, Wiktoria Krajs, Martina Obrusnik, Sara Konieczna, Sebastian Sławik.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za  zaangażowanie w  przygotowanie stroju dla swojego dziecka.

Podczas balu nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który umilił czas zabawy dzieciom. Dziękujemy serdecznie mamom za wspaniałe wypieki, a Radzie Rodziców za wafelki.

Kolejny bal za rok. Nie możemy się już doczekać.

Wera Ehr

Foto: Marcin Obrusnik, Gabriela Hnida

Skip to content