Klasy II

 

Plan lekcji dla klas II gimnazjum- ważny od 26.03.2018 r.

 

Dni

tygodnia

Klasa II a

mgr Jolanta Draganek – Cybulska

Klasa II b

mgr Urszula Słoka

Przedmiot Nauczyciel sala Przedmiot Nauczyciel sala
Poniedziałek  

1

2

3

4

5

6

7

8

j. polski

geografia

muzyka

religia

chemia

j.niem /j.ang

hist. niemiec

Cybulska

Gębski

Kawulok

ks. Dominik

Klima

Urbas/Nowak

Urbas

2 I

1 II

12 I

9 II

9 II

5II/2II

5 II

religia

matematyka

fizyka

j. polski

j. polski

j.niem /j.ang

hist. niemiec

ks. Dominik

Słoka

Słoka

Kaczmar

Kaczmar

Urbas/Nowak

Urbas

9 II

11 II

11 II

5 I

5 I

5II/2II

5 II

Wtorek  

 

1

2

3

4

5

6

7

8

matematyka

technika

biologia

j. polski

j.niem /j.ang

w-f chł./dz.

Słoka

Duda

Klima

Cybulska

Urbas/Nowak

Szymański/Gębski

 

11 II

4 II

9 II

2 I

5II/2II

sg.

12 I

j. polski

historia

matematyka

l.wychowawcza

j.niem /j.ang

w-f chł/dz.

Kaczmar

Cybulska

Słoka

Słoka

Urbas/Nowak

Szymański/Gębski

4 II

2 I

11 II

11 II

5II/2II

sg.

Środa  

1

2

3

4

5

6

7

8

j. polski

historia

zaj. art.

matematyka

w-f chł/dz

j.niem /j.ang

j. niem. dekl.

Cybulska

Cybulska

Osadnik

Słoka

Szymański/Gębski

Urbas/Nowak

Urbas

2 I

2 I

10 II

11 II

sg.

5II/2II

5 II

chemia

j. polski

fizyka

wos

w-f chł/dz

j.niem /j.ang

j.niem dekl.

Klima

Kaczmar

Słoka

Cybulska

Szymański/Gębski

Urbas/Nowak

Urbas

2 I

5 I

11 II

2 I

sg.

5II/2II

5 II

Czwartek 1

2

3

4

5

6

7

8

historia

matematyka

fizyka

l.wychowawcza

w-f chł/inf dz.

w-f dz/inf. chł.

j.niem /j.ang

j. niem. dekl.

Cybulska

Słoka

Słoka

Cybulska

Gębski/Duda

Szymański/Duda

Urbas/Nowak

Urbas

   2 I

11 II

11 II

2 I

sg./4II

sg/4II

5 II/2II

5 II

matematyka

historia

geografia

technika

w-f chł/inf dz.

w-f dz/inf. chł.

j.niem /j.ang

j. niem. dekl.

 Słoka

Cybulska

Gębski

Duda

Gębski/Duda

Szymański/Duda

Urbas

Urbas

 11 II

2 I

1 II

4 II

sg/4II

sg./4II

5 II

5 II

 Piątek 1

2

3

4

5

6

7

8

wos

matematyka

j. polski

j. polski

w-f chł/dz

fizyka

religia

j. niem. dekl.

Cybulska

Słoka

Cybulska

Cybulska

Szymański/Gębski

Słoka

ks. Dominik

Urbas

2 I

11 II

2 I

2 I

sg.

11 II

2 I

5 II

biologia

religia

j. polski

matematyka

w-f chł/dz

zaj. art.

muzyka

j. niem. dekl.

Klima

ks. Dominik

Kaczmar

Słoka

Szymański/Gębski

Osadnik

Kawulok

Urbas

9 II

1 II

5 I

11 II

sg.

10 II

12 I

5 II

 

 

Legenda: I – sale na pierwszym piętrze,                   II – sale na drugim piętrze

 

  • grupa zaawansowana
  • grupa początkująca