Absolwenci

 

 

Absolwenci Gimnazjum 2018/2019

Kl. III b

Wychowawca: Urszula Słoka

 

  1. GOMÓŁKA JESSICA
  2. GORUS PAWEŁ
  3. GORZALNIK MAGDALENA
  4. GRZESICZEK PAWEŁ
  5. JAKUBIT MARTYNA
  6. KASZNY PATRYK
  7. KOCJAN EMILIE
  8. MATEJASIK MATEUSZ
  9. POHLMAN RAFAŁ
  10. RODAK RAFAŁ
  11. STRZEDUŁA NICOLA
  12. WALACH EWA
  13. WISZKONY ANNA
  14. WÓDKA LAURA
  15. WYGLENDA DOMINIK
  16. ZGRZENDEK WERONIKA
  17. ZIĘĆ JULIA

 

Kl. III a

Wychowawca: Jolanta Draganek-Cybulska

  1. ANTOŃCZYK PATRYCJA
  2. CHORY NATALIA
  3. GAZDA JESSICA
  4. GŁADYKOWSKA DARIA
  5. GORZAWSKI PATRYK
  6. HANSLIK ALICJA
  7. HOŁDA WOJCIECH
  8. JURECZKA PAWEŁ
  9. KLEMENZ PATRYK
  10. KOSEL TYMOTEUSZ
  11. RACIAK WIKTORIA
  12. SLIWKA SZYMON
  13. SOSIN OLIWIA
  14. WASZEK WIKTORIA
  15. WIEDER SZYMON

Absolwenci Gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017

 

Wychowawca: mgr Adam Gębski

1 Bielak Gabriela
2 Bielak Mateusz
3 Chory Michał
4 Duda Paulina
5 Gawlina Kamila
6 Herzog Szymon
7 Hryckiewicz Bartosz
8 Jarosz Łukasz
9 Kolar Tomasz
10 Kostka Żaneta
11 Kretek Natalia
12 Miczajka Paulina
13 Mrowiec Dominik
14 Myschi Barbara
15 Raciak Kamil
16 Rudek Kamila
17 Schabek Krzysztof
18 Świerczek Paweł
19 Świerczek Sara

 

Wychowawca: mgr Janusz Duda

1 Białas Katarzyna
2 Filip Natalia
3 Gajda Sandra
4 Grela Szymon
5 Handzlik Łukasz
6 Hnida Patryk
7 Iwanowicz Natalia
8 Jachim Mateusz
9 Jarosch Żaneta
10 Kaszny Robert
11 Kocjan Aleksandra
12 Kubiczek Martina
13 Łabatczuk Adrian
14 Nachlik Szymon
15 Paskuda Ewa
16 Pohlman Magdalena
17 Witek Karolina

 


 

Absolwenci Gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016

Wychowawca: mgr Dominika Urbas

1.Bubon Natalia

2. Bulińska Natalia

3. Cuber Mateusz

4. Hanka Paulia

5. Jureczka Weronika

6. Kisiel Kacper

7. Kolbuch Jagoda

8. Kopiec Mariusz

9. Kucza Adam

10.Kurka Martyna

11.Neblik Justyna

12.Paluszek Dawid

13.Pawlik Justyna

14.Polak Anna

15.Ternka Domnik

16.Ternka Paulina

17.Walach Adam

18.Wieczorek Tomasz

 

Wychowawca: mgr Marcela Szymańska

  1. BURBAN TOMASZ
  2. BUREK NIKOL
  3. DŁUGOSZ SZYMON
  4. EHR LAURA
  5. EICHNER ŁUKASZ
  6. HANKA JUSTYNA
  7. HIMEL DOROTA
  8. HOMOLA SZYMON
  9. JASKOT ALEKSANDRA
  10. LOPOCZ SARA
  11. MOSLER LAURA
  12. MURYAS PRZEMYSŁAW
  13. MUSIOŁ DOMINIKA
  14. POŚPIECH ANNA
  15. PYTEL MATEUSZ
  16. SZTUKA DOMINIKA
  17. TERNKA WIKTORIA
  18. WOCHNIK OSKAR
  19. ZNAŃSKA KAROLINA

 

Absolwenci Gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015

Wychowawca: mgr Magdalena Klima

1 Paula Błaszczok
 2 Sandra Burczyk
3 Zuzanna Ciepły
4 Dariusz Czekała
5 Marek Goriwoda
6 Patryk Hasse
7 Krystian Heide
8 Agnieszka Jureczka
9 Dominik Jureczka
10 Michał Koczy
11 Dominika Kubny
12 Ewa Kuczera
13 Artur Machowski
14 Justyna Małczak
15 Paulina Piechaczek
16 Szymon Pluta
17 Natalia Strzeduła
18 Agata Śliż
19 Rafał Świerczek
20 Daniel Waniczek
21 Kamil Wróblewski
22 Dagmara Zaiczek

 

Wychowawca: mgr Monika Sacharczuk

1 Michał Antończyk
2 Dawid Buliński
3 Marta Černý
4 Nikol Durczok
5 Maria Franica
6 Paulina Gołombek
7 Adrian Himel
8 Mateusz Jędrosek
9 Anita Jonas
10 Patryk Juraszek
11 Krzysztof Kaczmarczyk
12 Patrycja Kaszny
13 Agata Kerner
14 Adrian Kostka
15 Justyna Liszka
16 Oliwia Mioduszewska
17 Kamil Nowak
18 Marcin Piela
19 Andrea Wojak
20 Erik Woźniak